Sistemimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
HilalKontör.Com Nedir/Ne İşe Yarar?
Hilal Kontör İnternet üzerinden bayi ağı kanalı ile Tüm GSM operatörlerine Parça,Kontör Kart ve Direkt Yükleme sistemleri ile kontör satışı yapan bir internet sitesidir.Hilal Kontör her aşamasında bayilerden gelen istekler doğrultusunda hazırlanmıştır. Kullanımı çok basit ve kolaydır. Diğer sistemlerde olan karmaşık ve uzun işlemlerden kaçınılmıştır. En kolay kulanılabilirlik ve en hızlı işlem için tasarlanmıştır. Hilalkontor.com un yazılımını kendi ekibiyle oluşturmuş ve sıfır hata için satış potansiyeli çok yüksek olan 10 noktada günlerce test ettikten sonra ticari faliyetine başlamıştır. Geliştirme çalışmaları bayi memnuniyeti için halen devam etmektedir.Bizi tercih ettiğinizde farkı göreceksiniz.
Sistem Nasıl İşliyor?
Müşterinizden aldığınız talebi sistemimize girerek Hilal Kontör e ulaşır. Hilal Kontör Tam Otomatik otomasyonu sayesinde işlemi 1 dakikadan daha hızlı bir sürede gerçekleştirir ve müşteriniz daha yanınızdan ayrılmadan işlemin sonucunu görebilirsiniz.
Bayiniz Olmak İstiyorum ne yapmalıyım?
Sitemizde bulunan Bayilik Başvurusu linkine tıklayarak Bayi Başvuru Formunu Eksiksiz ve Doğru bilgiler girerek bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Bayilik başvurusu yapıldığı anda itibaren verilen bilgilerin doğruluğu kontrol edilir ve en geç 10 dakika içinde bayiliğiniz onaylanır. Bayiliğiniz onaylandığında hemen sisteme giriş yapabilirsiniz. Hilal Kontör bayi bilgilerinin gizliliği ve güvenliğine maksimum düzeyde dikkat eder. Şifrelerinizi Hilal Kontör Yöneticileri dahil kimse göremez.
Kontör transfer etmeye nasıl başlayabilirim ?
Sistemimize kendi belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra eğer yüklü krediniz varsa Kontör Yükle linkine tıklayarak kontör gönderebilirsiniz.
Nasıl Ödeme Yaparım/ Kredi Yüklerim?
Para Transferini Banka Havalesi yada PTT yolu ile belirtilen hesap numaralarına yatırdıktan sonra Sistemimize kendi belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapın sol tarafta buluna bayi menüsündeki Ödeme Kaydı Aç linkini tıklayarak para tranfer yolunu, miktarını ve açıklamanızı yazarak Kaydet butonuna tıklayın. Ödeme bildiriniz doğrulanıp 15 dakika içinde onaylanacaktır.
Kontörün Yüklenip Yüklenmediğini Nasıl Anlarım?
Üyelik panelinizin Kontör Yükle Kısmında son 20 işleminiz yer almakta olup sizin her hangi bir işlem yapmanıza, sayfa yenilemenize yada bir başka linke tıklamanıza gerek kalmadan sistem otomatik olarak durumu bildirecektir. Gün İçindeki yüklemelerinizi Bayi Menüsünden Bu Günkü Yüklemelerim Linkinine tıklayarak görebilirsiniz. Daha evvelki transfer raporlarınızı görmek için "Raporlar" sekmesine tıklamanız ve istediğiniz tarih aralığını belirtmeniz sonucunda gün gün raporlarınızı takip edebileceksiniz. Bunun yanısıra gelişmiş raporlama seçeneklerini kullanarak günlük ne kadar satış yaptığınızı ve ne kadar kazanç elde ettiğinizi görebilir. Numaray göre arama yapabilirsiniz.
Hangi saatler arasında kontör talebinde bulunabilirim ?
Vodafone Parça,Direkt Yükleme ve Tüm Kart Kontörleri 24 saat yükleyebilirsiniz.
Diğer Transfer işlemlerinizi normal şartlarda Gün içinde Hafta içi 08:00 - 24:00 saatleri içinde gerçekleştirebilir ve haftanın her gününde hizmet alabilirsiniz.
Transfer işlemi ne kadar sürede gerçekleştirilir ?
VermişTalep etmiş olduğunuz transfer talepleriniz yaklaşık 10 ila 60 saniye içerisinde talep ettiğiniz sim kart numarasına yüklenecektir. Bununla birlikte herhangi bir operatör kaynaklı yavaslıklardan "HilalKontor.Com" sorumlu olmayıp bu durumlarda tarafınıza bilgi verilecektir.Operator Kaynaklı bir sorun olduğunda sizi müşterilerineze karşı zor durumda kalmamanız için O operatore yükleme kapatılır.
%100 Müşteri ve Bayi Memnuniyeti garantisi nasıl oluyor?
HilalKontör Kendisine ait Kontör satış noktalarında müşteri ile içiçedir, bu yüzden müşterilerin sorunlarını ve isteklerini bilip sistemindeki değişiklikleri ve geliştirmeleri bu noktadan hareketle yapmaktadır.Kısacası Hilal Kontör sadece bayilerine değil direk olarak müşteri ilede muhattap olduğundan tüm sorunları bilip ona göre hareket etmektedir.
Geri Ödeme Garantisi
Geri Ödeme Garantisi Bayilerimize her şekilde % 100 müşteri memnuniyetini garanti etmekle birlikte herhangi bir aksaklık veya hiç bir sebep belirtmeksizin geri ödeme talebinde bulunabilirsiz. Paranız Hafta sonu olmadığı takdirde aynı gün içinde iade edilir.
Size Neden Güvenmeliyim?
HilalKontör.Com sahip olduğu sistem güvenliğini sağlamanın yanısıra birllikte çalıştığımız bayilerimizinde güvenliğini sağlamakla yükümlüdür.Sistemimizde yapılan işlemlerin IP,Tarih ve Saatleri sürekli kayıt edilmektedir. Hilal Kontör bu güne kadar yaptığı Yüzbinlerce işlemde hiç bir hata yapmamıştır. Sistemimiz hesaplar tamamen şeffaf olup yapılan ödeme ve yükleme kayıtlarından bunları karşılaştırabilir, kontrol edebilirsiniz. Merak etmeyin emin ellerdesiniz.